LKQ ELIT

Pierburg

Pierburg

Торгова компанія Gebr. Pierburg AG була заснована 25 березня 1909 р. Берхардом Пірбургом в Берліні. З першого дня заснування компанія орієнтувалася тільки на автомобільний сектор. Спочатку, основним напрямком діяльності компанії було кування сталі для автомобільної промисловості. Перший свій капітал компанія заробила під час Першої Світової війни на продажу сталі для військових потреб.

У 1910 р. французи Марсель Меннесон і Маурісіо Гудард отримують ліцензію на виробництво карбюраторів і відкривають свою фірму в передмісті Парижа в славному містечку Neuilly. Компанію назвали Solex.

У 1926 р. конкуруюча для Берхарда Пірбурга компанія Артура Хендлера відчувала великі фінансові труднощі і Пірбург вирішує викупити збанкрутілу компанію з усіма наявними ліцензіями на виробництво карбюраторів. Pierburg придбала ліцензію на продаж карбюраторів Solex на території Німеччини, Польщі та СРСР.

Оскільки Берхард Пірбург нічого не розумів в технології виробництва карбюраторів, він вирішує відправити свого старшого сина Альфреда в Париж на виробництво Solex, щоб той вивчив все про виробництво карбюраторів. Через рік Альфред повернувся до Німеччини і почав налагоджувати завод батька.

17 вересня 1928 року з конвеєра зійшов перший карбюратор.

У 1929 р. під час Великої депресії Пірбург вирішує закрити свою торгову компанію і зайнятися тільки прибутковим для того часу бізнесом з виробництва карбюраторів. Компанія Gebr. Pierburg AG була змушена визнати себе банкрутом і була ліквідована.

У 1931 р. була сформована нова компанія – незалежна від Pierburg – Deutsche Vergaser Gesellschaft mbH (DVG), яка отримала всі права на Solex. Переживши Велику Депресію, компанія стала лідером з виробництва карбюраторів в Німеччині. Maybach, Horch, VW Beetle, Opel – всі головні довоєнні автомобілебудівники Німеччини в той час співпрацювали з DVG з постачання карбюраторів.

У 1935 р. Alfred Pierburg починає виробництво бензонасосів. Друга світова війна принесла Deutsche Vergaser Gesellschaft mbH прибуткові військові контракти на поставку карбюраторів і бензонасосів. Це забезпечило Альфреду Пірбергу домінуюче становище в автомобільному секторі.

У 1945 р. завод Альфреда Пірбурга був зруйнований, а Альфред був узятий в полон, але швидко звільнений завдяки своїм французьким друзям з Solex. Берхард Пірбург помер у 1942 р.

До 1960 р. кожен автомобіль, вироблений в Німеччині був оснащений карбюратором Pierburg.

У 1972 р. був побудований завод в Nettetal. Виробництвом карбюраторів займалося 1844 службовці.

У 1991 р. завод в Nettetal отримав замовлення від Opel на виготовлення дросельних заслінок і замовлення від AUDI на впускні колектори. Замовлення були отримані завдяки фахівцям, що працюють в компанії Pierburg. 450 чоловік працювали над тим, щоб вся продукція, що випускається компанією відповідала всім екологічним нормам і вимогам (на сьогоднішній день число співробітників, які працюють над виробництвом карбюраторів, становить 335 осіб).

Асортимент компанії Pierburg включає: впускні колектори, електричні дросельні заслінки, вакуумні насоси, датчики витрати повітря, клапани рециркуляції відпрацьованих газів, нагнітачі вторинної системи пуску, пневмоклапани, електричні бензонасоси, датчики рівня палива і регулятори тиску. Конкурентами компанії є Bosch, Siemens, Delphi, Magneti Marelli, Denso, і VDO.

Сьогодні 60% продажів і 75% всіх виробництв припадає на Німеччину. Компанія постійно збільшує продажі по всьому світу. Pierburg має представництва та філії в Німеччині, Іспанії, Франції, США і деяких країнах Азії.

У 1998 р. об'єдналися дві компанії – Kolbenschmidt AG і Pierburg AG (що входила до складу Rheinmetall AG) в компанію Kolbenschmidt Pierburg Group. Промислова група має 23 виробничі відділення на території Німеччини, а також 8 заводів і спільних підприємств на території Італії, Франції, Чехії, Бразилії та США. Kolbenschmidt AG займається виробництвом поршнів, блоків циліндра, деталей трансмісії, масляних насосів і водяних помп.

Завдяки такому злиттю нова компанія Kolbenschmidt Pierburg Group в 2004 р. стала 5-ю в списку найбільших автомобільних постачальників у світі.

Pierburg є відділенням концерну KolbenSchmidt Pierburg AG, одного з найбільших у світі виробників деталей двигунів OEM.

Світовий лідер в інноваціях в системах живлення паливом і повітрям бензинових двигунів. Річний оборот – 880 млн. євро в 2004 р.. Філії Pierburg розташовані в 9 країнах світу.

Поставки на конвеєри: BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Opel та ін.

 

ЗАПЧАСТИНИ PIERBURG У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44