LKQ ELIT

General Ricambi

General Ricambi

Компанія General Ricambi – великий виробник запчастин для автомобілів, розташований 50 км. від міста Мілан в Італії. Завдяки своїй адекватній і далекоглядній політиці, компанія General Ricambi S.p.A, заснована в 1977 році, змогла зайняти значну частину як Італійського, так і зовнішнього ринку. Велику частину прибутку компанія інвестує в будівництво, машинобудування і обладнання. В даний час General Ricambi є оним з лідерів в області виробництва шрусів і рульових рейок. Виробництво General Ricambi сертифіковане за стандартом ISO 9000.

Площа виробництва становить 18000 кв.м, кількість співробітників – 150 чоловік. Розгалужена мережа збуту General Ricambi здатна в короткі терміни задовольнити потреби ринку. За останні 6 років оборот компанії виріс більш ніж на 15 млн. євро і продовжує зростати.

General Ricambi виробляє приводи, ШРКШ, кермові рейки і гальмівні супорти для всіх моделей японських і європейських автомобілів. Продукція компанії відповідає всім міжнародним вимогам, як за якістю, так і за надійністю.