LKQ ELIT

Lemförder

Lemförder

Німецька компанія Lemförder була створена в 1947 році. З 1948 року Lemförder (LMI) починає поставляти деталі підвіски високої якості в німецьку автомобільну промисловість. У 1984 р. LMI увійшла до складу одного з найбільших німецьких виробників автомобільних компонентів – ZF. У 2001 році фірма LMI стала стовідсотковим дочірнім підприємством фірми ZF Trading.

Бренд Lemförder в Україні є одним з найвідоміших серед виробників підвіски. Відмінна якість і широкий асортимент продукції, навіть при високій ціні, стає одним з головних чинників при купівлі запчастин покупцем. Дана марка на ринку України вже існує більше 10 років. Високий ступінь надійності і якості в області техніки рульового управління і підвіски є відмінною рисою марки Lemförder. Співпраця у виконанні розробок з провідними виробниками автомобілів гарантує швидку реалізацію зростаючих вимог до надійності, безпеки і комфорту. Lemförder пропонує понад 13 000 найменувань високоякісних виробів, як для легкових автомобілів, так і для вантажного транспорту і є надійним партнером на ринку запасних частин.

Крім цього, Lemförder пропонує сервісні заходи, що включають в себе інформаційні та навчальні програми, допомагаючи тим самим у технічному, і в комерційному аспектах забезпечити довгостроковий і економічно вигідний розвиток бізнесу.

Lemförder – це перш за все деталі підвіски: кульові опори, наконечники, кермові тяги, стабілізатори, важелі, гумово-металеві деталі. В асортименті представлені деталі гальмівної системи і приводні ремені.

Максимальний рівень надійності, безпеки і якості в області агрегатів рульового управління і підвіски відрізняють торгову марку Lemförder. Співпраця з провідними виробниками автомобілів при створенні нових розробок гарантує швидку реалізацію зростаючих вимог до надійності, безпеки і комфорту.

Виробник: ZF Friedrichshafen AG
Сайт виробника: www.zf.com