LKQ ELIT

VDO - Continental

VDO - Continental

Siemens VDO Automotive – один зі світових лідерних постачальників електроніки, електрики автомобільної індустрії: бензонасосів і датчиків рівня палива, регуляторів холостого ходу, дросельних заслінок, регуляторів дросельних заслінок, насосів омивача, форсунок омивача, вентиляторів охолодження, приводів багажника та ін.

Компанію VDO заснував у 1920 році Адольф Шіндлінг (Франкфурт, Німеччина). За короткий період компанія зуміла стати найбільшим постачальником в світі тахометрів і наборів інструментів для легкових і вантажних автомобілів.

З 1966 року VDO почала поставляти інструменти на aftermarket в Північній Америці. У 1977 році, VDO відкриває завод в місті Вінчестер (США), тим самим, закликаючи інші німецькі компанії наслідувати її приклад. З 1981 по 1996 рік компанія в Північній Америці займалася спільним виробництвом з компанією Yazaki. Тільки в 1996 році Yazaki заснувала власну компанію.

У 1991 р. концерн Mannesmann придбав компанію Philips VDO. У 1998 р. Mannesmann VDO AG придбав компанію Philips Car Systems. У 1999 р. після поглинання компанії Mannesmann компанією Vodafone Airtouch, VDO й інші нетелекоммунікаційні компанії, що належать концерну Mannesmann, були відокремлені та продані компаніям Siemens і Bosch.

У 2000 р. Siemens Automotive (Європа) придбала компанію Atecs Mannesmann VDO. У квітні 2001 р. підрозділ було перейменовано в Siemens VDO Automotive. Злиття було завершено в США в січні 2002 року. Таким чином, утворилася компанія Siemens VDO Automotive Corporation (США), яка входить в 10-ку світових автомобільних постачальників. Siemens VDO Automotive складається з 137 підрозділів в 34 країнах світу. Число співробітників компанії складає 50 000 чоловік, а річний оборот дорівнює 8 млрд. доларів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині, між містами Регенбург і Швальбах.

Концерн Siemens AG складається з 400 компаній, розташованих на 5 континентах, в компанії працює 443 000 співробітників в 190 країнах світу. Siemens AG є світовим лідером з розробок в медицині та енергетиці, з автоматики і телекомунікацій, електронних компонентів і транспортних систем. До того ж Siemens – другий виробник у світі з виготовлення електроніки і побутової техніки.

Компанія VDO, що є частиною концерну Siemens VDO Automotive, здійснює конвеєрні поставки для таких відомих виробників автомобілів як VW, Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Citroen, Opel, Skoda, Seat.

Розвинена мережа сервісу і торгівлі, високоякісне спеціальне обладнання на виробництві – все це повністю забезпечує розвиток систем навігації пов'язаних з висококласним сервісом і прийняттям нестандартних технічних рішень.

Siemens VDO Automotive AG виробляє електричні, електромеханічні і електронні системи, модулі та компоненти для легкових і вантажних автотранспортних засобів. Асортимент пропонованих VDO запчастин включає в себе:

 • Паливні системи бензинових і дизельних автомобілів
 • Електричні бензонасоси
 • Блоки подачі в зборі з датчиком рівня палива
 • Насоси підкачування палива
 • Датчики рівня палива
 • Обладнання систем склоочисників і склоомивачів
 • Системи управління і контролю
 • Датчики систем двигуна (тиску і охолоджуючої рідини)
 • Обладнання систем cruise-control, distance-control
 • Інформаційне обладнання панелей приладів
 • Системи безпеки, сигналізації, навігації
 • Найчастіше продукція VDO не має аналогів у інших подібних виробників

 

ЗАПЧАСТИНИ VDO У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44