LKQ ELIT

Mekra

Mekra

Коли засновники компанії, Ханс і Фріда Ланг, одружилися в 1932 році, вони в той же день зареєстрували свій бізнес. Починали з виробництва великої кількості дзеркал. Спочатку бізнес був зосереджений на срібленні скла і дзеркал та на обробці скла. Генріх і Гюнтер Ланг, сини засновників і керівників компанії з 1960 року, спеціалізувалися на маленьких дзеркалах, і стали настільки успішними, що переїхали в нове місце виробництва.

Компанія Mekra у Фюрті була відома склом і дзеркалами в промисловості. Під їхнім керівництвом компанія отримала свій досвід системи лиття під тиском і почала виробництво дзеркал заднього виду для вантажних і легкових автомобілів, а також виробництво пластикових деталей. Ці продукти виявилися настільки успішними, що в 1978 році компанію Mekra купує Metallwaren Krauz – шановна в Нюрнберзі компанія з багатими традиціями. Тепер, у своєму третьому поколінні, історія успіху компанії триває.

Сьогодні керівники Сабіна Ланг, Сусана Ланг, д-р Вернер Ланг, і Герман Ланг керують компанією, підтримують і орієнтуються на досвід старшого керуючого директора Генріха Ланга. Зараз компанія встановила шлях до глобалізації. Першою неєвропейське місце в Південній Кароліні заснувала Сабіна Ланг. Майкл Ланг прийшов в компанію у 2006 році. Всі внуки «засновників» в даний час беруть активну участь в роботі компанії. Mekra була успішна з моменту створення, а на сьогоднішній день представлена глобально: в 18 містах 13 країн.