LKQ ELIT

Koyorad

Koyorad

Найменування: Koyo
Країна походження: Японія
Створення : 1956 р.
Веб-сайт: www.koyorad.com

Про компанію

Компанія KoyoRad протягом більш ніж 50 років є виробником радіаторів до японських автомобілів. Причому близько 40 років компанія працювала виключно для японських споживачів, поставляючи свою продукцію, як на конвеєри виробників, так і на вторинний ринок.

KoyoRad володіє одним з найширших асортиментів для японських автомобілів серед компаній-виробників.

Однією з причин феноменального росту популярності радіаторів і конденсерів виробництва компанії KoyoRad у всьому світі є їхня висока якість виконання. Крім обов'язкової сертифікації виробництв відповідно до міжнародної системи якості ISO 9001: 2000, всі заводи компанії знаходяться під суворим контролем за стандартами JTQMS (Japanese Total Quality Management System).

Компанія KOYORAD постійно розширює асортимент виробів. Для відповідності запитам кожного місяця ведеться робота більш ніж над 15 новими продуктами, а також над вдосконаленням старих моделей. Завдяки цьому виробник встигає задовольняти потреби споживачів у всьому світі.

Продукція в асортименті "Еліт-Україна":

  • радіатори кондиціонерів

Ваші переваги з продукцією KoyoRad:

Ви отримуєте якісний товар з 12-тимісячною гарантією і займаєтеся своїм бізнесом, а не розбиранням гарантійних випадків. Більш ніж 50-річний досвід виробника дозволяє пропонувати і гарантувати послідовність у якості і стабільності поставок.

Впевненість при установці. Всі радіатори, що поставляються на вторинний ринок, зроблені за тими ж параметрами, що і для оригінальних конвеєрів.

Довіра людей до продукції. Завдяки поставкам на всі континенти світу, продукція і сервіс KoyoRad оцінені і визнані на глобальному рівні.