LKQ ELIT

M-filter

M-filter

Найменування: M-Filter
Країна походження: Литва
Створення: 1997 р.
Веб-сайт: www.mfilter.lt

Про компанію

M-Filter – це фільтри для легкових і вантажних автомобілів. Фільтри M-Filter виробляються фірмою ЗАТ «MATURE», заснованою в 1997 році в Литві.

Фільтри виробляються на швейцарському та англійському обладнанні, використовуючи сертифіковані системи стандартів якості та екології. ЗАТ «MATURE» сьогодні – це передова і сучасна компанія, головною метою якої є виробництво і постачання фільтрів найвищої якості, впровадження на виробництві найновіших технологій, що помітно знижує собівартість продукції.

Компанія поставляє весь спектр фільтрів на ринки Німеччини, Франції, Італії, Чехії, Польщі, Угорщини, Великобританії, України, Білорусії і Росії. Продукція не поступається, а за деякими параметрами і перевершує вироби провідних фірм-виробників автомобільних фільтрів.

Купуючи фільтри M-Filter, ви можете бути впевнені, що купуєте якісний продукт за мінімальною ціною. Фільтри M-Filter виробляються за стандартами високої якості. Якщо в будь-якому фільтрі M-Filter будуть виявлені дефекти виробництва або матеріалів, фільтр буде замінений безкоштовно. Гарантія дійсна від дати установки фільтра до закінчення терміну використання, який передбачений виробником автомобіля.

Сертифікація: ISO 9001 IST 7829752-01 OCT 37001.037-86.

Переваги фірми M-Filter:

  • висока якість продукції
  • постійний контроль якості на всіх етапах виробництва
  • гарантія
  • низька ціна