LKQ ELIT

Gates

Gates

Компанія «Gates Rubber Company» була заснована в 1911 році Чарльзом Гейтсом. У 1917 році компанією було винайдено перший в світі клиновий ремінь, що стало запорукою успіху на багато років.

На сьогоднішній день The Gates Rubber Company являє собою транснаціональну корпорацію, в яку входять три групи: Worldwide Power Transmission – приводні ремені, Worldwide Automotive Hoses – автомобільні ГТВ і Worldwide Hydraulic and Industrial Hose & Connectors – індустріальні ГТВ.

У Європі компанія «GATES» має в своєму розпорядженні дев'ять заводів і шість центрів з обслуговування. Випробувальні та науково-дослідні лабораторії розробляють перспективні високоякісні вироби і тісно співпрацюють з Інститутом передової технології і техніки в США. У 1996 році відбулося злиття з компанією «Tomkins PLC», що сприяло розширенню інвестиційної програми з метою впровадження досягнень нових технологій і збільшення асортименту продукції.

Компанія є постачальником на конвеєри найбільших автомобілебудівних компаній Європи, Японії, Кореї та Америки – GM, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen. Якість продукції Gates підтверджується сертифікатами – найкращий постачальник General Motors; Сертифікат досягнень компанії Toyota; Вища премія за якість поставки від компанії Ford; Звання «Постачальник року компанії John Deer Dubuque».