LKQ ELIT

DIESEL TECHNIC

DIESEL TECHNIC

Diesel Technic AG (Німеччина) виробляє запчастини і комплектуючі для систем уприскування дизельних двигунів, запчастини двигунів, деталі для вантажних автомобілів. Марка DIESEL TECHNIC користується заслуженою довірою у всьому світі.

Фірма Diesel Technic була заснована в 1972-му році в Зулінгені, маленькому місті на півночі Німеччини, як компанія з обмеженою відповідальністю. Засновниками фірми є пан Хорст Лібервірт, нині – керівник, і Ервін Науйокс, нині – голова ради директорів компанії.

З 1976-го року головний офіс компанії розташовується в містечку Кирхдорф в околицях Зулінгена. Спочатку асортимент компанії включав в себе запчастини та комплектуючі для систем уприскування дизельних двигунів. Але незабаром він був розширений і вже включав в себе інші запчастини двигуна і деталі, які зношуються для вантажних автомобілів, що випускаються корпорацією Daimler-Benz. Збут цієї продукції був націлений переважно на ринки Середнього і Далекого Сходу.

В середині 80-х років асортимент компанії був доповнений запчастинами для шведських вантажних автомобілів SCANIA і VOLVO. Збільшення сектора ринку, займаного скандинавськими виробниками, призвело до збільшення попиту на деталі до даних марок, що відбилося в появі відповідних дистриб'юторських компаній в різних країнах Європи.

У 1995-му році, щоб зміцнити дистриб'юторську мережу і підвищити кваліфікацію торгової марки, установу за експортними продажами для Daimler-Benz було перенесено в Об'єднані Арабські Емірати, і вона стала перебувати у вільній економічній зоні Джебель-Алі в Дубаї, в той час як філії VOLVO та SCANIA розташовуються в Німеччині і контролюють всі продажі по Європі. Материнська компанія в Кірхдорфі займається управлінням асортиментом і здійснює контроль якості. 

Внаслідок докорінної реорганізації компанії і її подальшого входження в глобальну кон'юнктуру ринку, товариство з обмеженою відповідальністю DT-Diesel Technic GmbH в 1999-му році було перетворено в акціонерне товариство DT-Diesel Technic AG. Розгалужена по всьому світу дистриб'юторська мережа, наявність великого складу і контроль якості на високому рівні, подібний до того контролю, який здійснюється на заводах-виробниках автомобілів, забезпечують оперативність в обслуговуванні покупців і виступають основою їхньої довіри до марки DIESEL TECHNIC.