ELIT

MAHLE Classic на треку успіху

31 января 2019

Партнер вінтажних автомобілів та автомобілів сьогодення - MAHLE Classic

  • Попит на запасні частини в Mahle Classic перевищує всі очікування
  • Завдяки багаторічному досвіду Mahle, вінтажні та сучасні класичні автомобілі стають успішною інвестицією

 

"Зараз з Mahle Classic ми обслуговуємо понад  1700 видів транспортних засобів. Впродовж першого року, попит перевищив  усі наші очікування", - повідомляє Olaf Henning, Віце президент і Генеральний менеджер Mahle Aftermarket.  Для багатьох наших клієнтів вінтажний автомобіль – це не тільки пристрасть , це - інвестиція. Ось чому наша лінія Mahle Classic - якісна, довговічна і заслуговує на довіру.  В особливих випадках, ми також пропонуємо виробництво окремих або маленьких серій. Mahle має довгостроковий досвід в цій галузі - для багатьох компонентів малюнки оригінальних дизайнів. 40-х років можуть все ще знаходитися в архівах Mahle. На цих специфікаціях Mahle Aftermarket робить продукцію з тією ж якістю і компетенцією.

Mahle невпинно розширює лінію Mahle Classic, слідкуючи за ринком. Ми зараз бачимо «бум» в конструкції простіших історичних транспортних засобів і тенденції у напрямі вінтажних автомобілів, які  спочатку виготовлялися для мас, а тепер відновлюються з любов’ю і піклуванням, як за історичними цінностями Преміум-классу, використовуючи, звичайно, запчастини лінійки Mahle Classic.

Mahle

Mahle – лідіруючий міжнародний партнер і постачальник для автомобільної промисловості сьогодення та майбутнього. Портфоліо продукту охоплює широкий ряд від технологій кондиціонування до двигунів внутрішнього згорання і запчастин для електромобілів. У 2017 році збут нараховував приблизно 12.8 білліонів Евро. Бізнес представлений більш ніж у 30-ти країнах з близько 78,000 працівників та 170 виробничих розташувань.

Mahle Aftermarket

Спеціалізується на запасних частинах, має досвід послідовного виробництва оригінального устаткування в автомобільному ряді продуктів афтермаркету, які постачаються на ринок, сервісам і станціям технічного обслуговування. Портфоліо також включає продукцію Mahle Service Solutions для обладнання станцій технічного обслуговування, сервісів та обладнання для навчань.

Широкий вибір усієї продукції представлений у брендах MAHLE, BRAIN BEE, BEHR, CLEVITE, IZUMI, KNECHT FILTER та METAL LEVE.
Mahle Aftermarket представлений в 25-ти локаціях по всьому світу з близько 1600 працівників. У 2017 році глобальний об’єм продажу склав 950 мільйонів Евро.