ELIT

День Відкритих Дверей "ЕЛІТ-Україна"

21 марта 2019

"День Відкритих Дверей" відбувся 16 березня 2019 року на філії "ЕЛІТ-Україна" у м. Луцьк

"ELIT"- це велика дружна родина і, як у кожної родини, в нас є свої традиції. "День Відкритих Дверей" - це захід, на якому можна отримати корисну та цікаву інформацію про бізнес запасних частин, дізнатись, що відбувається після відправлення замовлення запчастин в електронному кабінеті, подивитись як виглядає та працює склад запасних частин і ближче познайомитись з командою філії - людьми які все це адмініструють, збирають, готують, доставляють та консультують. Тут ми ділимося ідеями та нашими планами на майбутнє.

Як все відбувалося у Луцьку

В першій частині зустрічі клієнтам було продемонстровано загальну інформацію про ELIT у світі, як частину корпорації "LKQ", та ELIT в Україні – наше покриття, що було зроблено, і які плани на цей рік ми ставимо. Дякуємо спікеру – директору філії Дмитруку Олексію.

Після цього всі присутні відправились на екскурсію до «серця» філії – складу. Знайомство зі складом проводив регіональний менеджер Володимир Мостовий, який із задоволенням відповів на всі поставлені запитання.

 

Після інформативної частини нашого свята ми перейшли до частини розважальної. На гостей чекали цікаві конкурси із заохочувальними призами на автомобільну тематику, смачні частування та головна лотерея із розіграшем цінних призів.

Ми дякуємо всім, хто відвідав наше свято, сподіваємося вам було цікаво, а отримана інформація буде корисною для розвитку вашого бізнесу.

Слідкуйте за новинами "ЕЛІТ-Україна" на нашому сайті і можливо наступний День Відкритих Дверей відбудеться у вашому місті.