ELIT

Ласкаво просимо до Єдиної/Об'єднаної LKQ Europe!

7 октября 2019

LKQ продає більшу частину свого непрофільного бізнесу в Болгарії

Корпорація сьогодні оголосила, що вона об'єднала свою дочірню компанію Auto Kelly Bulgaria EOOD з Elit Kar OOD, створивши одного з провідних дистриб'юторів автозапчастин в Болгарії. Зараз LKQ володіє 20-відсотковою часткою власного капіталу в об'єднаному бізнесі, який буде продовжувати працювати під торговими марками Elit Kar Group та Auto Kelly. Крім того, об'єднаний бізнес буде закуповувати деталі/запчастини з ланцюжка поставок LKQ.

Домінік Зарконе, президент та головний виконавчий директор LKQ, заявив: "Раціоналізація нашої бази європейських активів та розпродаж непрофільних підприємств є однією з багатьох ініціатив, які допоможуть покращити рентабельність LKQ Europe. Ми віримо, що бізнес Auto Kelly Болгарія буде показувати хороші результати під керівництвом Elit Kar, і ми сподіваємось на успішне партнерство як власника капіталу, так і постачальника ".

25 квітня 2019 року компанія заявила про свої плани продати кілька малих непрофільних підприємств протягом наступного року. Ці активи зберігаються на балансі як чисті активи, що утримуються для продажу. Продаж таких підприємств допоможе компанії спростити свою операційну модель та підвищити маржу. Умови угоди не розголошувались.

Про корпорацію LKQ

Корпорація LKQ (www.lkqcorp.com) є провідним постачальником альтернативних та спеціальних деталей для ремонту та комплектування автомобілів та інших транспортних засобів. LKQ працює в Північній Америці, Європі та на Тайвані. LKQ пропонує своїм клієнтам широкий спектр систем заміни, комплектуючих, обладнання та деталей для ремонту та комплектування автомобілів, вантажних автомобілів, автокараванів та спецтехніки.

Про LKQ Європа

LKQ Europe, дочірня компанія корпорації LKQ, є провідним дистриб'ютором запчастин для автомобілів, комерційних мікроавтобусів та промислових транспортних засобів у Європі. В даний час в 21 європейській країні працюють понад 27 000 співробітників, які обслуговують 700 000 клієнтів через мережу, яка нараховує 1100 філій.

Група представлена компаніями Euro Car Parts, Fource Group, Rhiag Group, Elit, Auto Kelly, Stahlgruber Group, а також компанією Atracco, яка спеціалізується на утилізації. LKQ також має невелику частку в компанії Mekonomen.

Арнд Франц, генеральний директор LKQ Європа додав: «Для нас на першому місці задоволення наших клієнтів. Разом з ELIT Kar OOD наш болгарський бізнес тепер може запропонувати нашим клієнтам значно більшу цінність та отримає ще більші можливості для зростання. Раціоналізація нашого розподілу є ключовою частиною стратегії LKQ в Європі, і ми з нетерпінням чекаємо співпраці з нашими новими партнерами в Болгарії ».