LKQ ELIT

Запуск системи автофіксації порушень ПДР

21 квітня 2020

Система фіксації адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху в автоматичному режимі — по-простому, система фото- та відеофіксації порушень ПДР — на столичних дорогах вже понад місяць працює у тестовому режимі. До 1 травня в МВС обіцяють запустити її вже в штатному режимі, доповнивши камерами в Київській області, і порушники швидкісного режиму почнуть отримувати перші "листи щастя"

У середині березня перші особи МВС провели презентацію запуску в тестовому режимі Системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху в автоматичному режимі. На зустрічі був присутній навіть Володимир Зеленський: президенту демонстрували, яким чином формуються адміністративні постанови про порушення ПДР, які з 1 травня поліцейські вже почнуть розсилати поштою любителям швидкісної їзди, і чому так важливо якомога швидше запустити систему, покликану знизити смертність на дорогах (щорічно в ДТП гине близько 3,5 тис. осіб і вдесятеро більше калічаться). 

Як планують збільшити штрафи

  • Перевищення максимально дозволеної швидкості руху на понад 50 км/год (похибка 20 км/год) — до 3400 грн (наразі — 510 грн), 
  • Залишення місця ДТП — 3400 грн (наразі — 255 грн).
  • Керування особою автомобіля, яка не має на це права — 10 200 грн (наразі — 510 грн).

Джерело: ua.112.ua