LKQ ELIT

Нововведення в правилах дорожнього руху

13 ноября 2020

   Високий рівень аварійності на дорогах України змушує уряд вводити ряд нових інфраструктурних рішень. Тому в ПДР були внесені поправки, які торкнулися пішоходів і велосипедистів.

  Зокрема, Кабінет міністрів України прийняв рішення про внесення змін, за яких велосипедистам тепер дозволено пересуватися по смузі для громадського транспорту. На думку чиновників, такий крок дозволить знизити число аварій за участю велосипедистів, адже за статистикою громадський транспорт рухається в середньому зі швидкістю 20 км / ч, а середня швидкість автомобіля складає 50 км / ч.

  Крім того, документ вводить обов'язкове використання пішоходами в темний час доби або в умовах обмеженої видимості світло відбиваючих елементів на одязі. Дане правило поширюється на людей, які пересуваються по проїжджій частині або узбіччі дороги. Такі елементи дозволять водіям побачити пішохода за 120-150 метрів, при цьому людину в темному одязі видно тільки на відстані 20-30 метрів. Очікується, що в результаті використання флікерів знизить смертність пішоходів на дорогах в 6-8 разів.

Джерело: www.autocentre.ua