LKQ ELIT

Робота в "ЕЛІТ-Україна"

"ЕЛІТ-Україна" – одна з найбільших міжнародних компаній з продажу автозапчастин.

У нас є можливість кар'єрного росту, а також – відкриття нових напрямків, філій, навчання і розвиток персоналу, стабільність і надійність компанії як роботодавця, своєчасна виплата з/п, побудова команд. Цікаве життя компанії і поза офісом – футбол, участь в марафонах, велоперегонах, свята для дітей – новорічне ранкове свято і новорічні подарунки дітям, майстер-класи, подарунки до Дня знань. Матеріальна допомога при народженні дитини, одруженні, смерті родичів. Додаткова комунікація – група у Facebook. В офісах Києва, вас очікують: курси англійської мови, корпоративне розвезення, спеціальний одяг для фахівців центрального складу, теплі обіди.

Наші клієнти — станції технічного обслуговування, перевізники, магазини, корпоративні клієнти.
Наш колектив — команда професіоналів, об'єднаних бажанням розвиватися разом з компанією.
Якщо Ви знаходитесь на самому початку своєї кар'єри і здатні швидко вчитися, якщо Ви амбітні і не готові зупинятися на досягнутому, запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі на заміщення наступних вакансій.

Надсилайте своє резюме на адресу HR@elit.ua

Увага! У мережі з'явилася інформація з пропозицією про працевлаштування в Чехії з документальним оформленням (документи найму, віза і т.д.). Чеський офіс компанії ELIT не співпрацює з посередниками з пошуку людей в інших країнах, в тому числі і в Україні. Ні в якому разі не сплачуйте послуги подібного роду і перевіряйте інформацію на офіційних сайтах компаній, які пропонують працевлаштування.

Приклад шахрайства: http://rabotacz.com/

Вакансії

Розроблено компанією robota.ua спеціально для компанії ЕЛІТ-Україна, ТОВ