LKQ ELIT

Brembo

Brembo

Група Brembo стала світовим лідером з проектування, розвитку і виробництва гальмівних систем і комплектуючих для легкових автомобілів, мотоциклів, призначених як для ринку першого оснащення, так і для ринку запчастин і гоночних автомобілів. Нещодавно діяльність Групи була спрямована і на проектування й виробництво систем пасивної безпеки.

Завдяки інтеграції процесів і оптимізації всього виробничого циклу, починаючи з проекту і аж до відливання чавунних або алюмінієвих заготовок і складання, компанія Brembo здатна забезпечити найвищий рівень безпеки та комфорту і поліпшити характеристики виробу через тести і випробування на стендах, трасах і дорогах.

Прагнення до вдосконалення зачіпає нові технології, нові матеріали, нові форми і нові ринки. Високі характеристики виробу супроводжуються пошуком єдиного стилю, відповідного дизайну машини.

З 2002 року в центрі Досліджень та Розвитку Brembo почали займатися і проблемами мехатроніки, області науки і техніки, яка базується на знаннях у сфері механіки, електроніки та інформатики.

Дедалі більше застосування екологічно сумісних технологій, переробка всіх використовуваних під час обробки матеріалів і ретельне запобігання будь-якій формі забруднення – це доказ турботи Brembo про навколишнє середовище.

Для фірми Brembo її колектив – це справжнє надбання, рушійна сила і механізм, який керує будь-яким нововведенням. На Brembo працює згуртована, велика команда. Сьогодні компанія реалізує свою продукцію в 70 країнах світу і веде виробничу діяльність в Італії, Польщі, Словаччини, Іспанії, Великобританії, Німеччини, Бразилії, США, Мексиці, Китаї, Японії та Індії. Торговельна діяльність спирається на фірми, що знаходяться поруч з основними ринками, розташовані в Великобританії, Швеції, Франції, США та Японії.

Група налічує понад 5400 співробітників. З них 10% – це інженери й фахівці з продукції, зайняті в дослідженні і розвитку.

У 2009 році оборот Групи склав 825,9 мільйонів євро.

У 2001 році компанія Brembo удостоїлася багатьох нагород, серед яких "Oscar di Bilancio e della Comunicazione Finanziaria", національна премія, яка щорічно вручається найкращим підприємствам в країні. Крім того, AT Kearney, одна з найпрестижніших консалтингових компаній США, присудила заводу Brembo di Curno нагороду GEO Awards (Global Excellence in Operation), премію, яка вручається найкращим заводам в Європі і в світі за відмінну якість продукції.

У 2004 році, Brembo і DaimlerChrysler AG (сьогодні Daimler AG) уклали угоду про створення нового спільного підприємства для розробки і виробництва гальмівних дисків з композитної кераміки і проведення досліджень в області інноваційних матеріалів. Brembo Ceramic Brake Systems SpA, нове спільне підприємство, створене на підставі вищевказаної угоди, з 2007 р. розташовується на території технопарку "Kilometro Rosso", Стеццано (Бергамо). Із січня 2004 р. підприємством розпочато виробництво перших гальмівних дисків з композитної кераміки. У вересні 2008 р. Brembo купує у Daimler 50% акцій BCBS, раніше створеної на паритетних засадах.

У вересні 2004 року гальмівна система з вуглецевої кераміки (CCM) була удостоєна престижної премії «Compasso d'Oro», що присуджується через кожні 3 роки ADI – Асоціацією Індустріального Дизайну, провідним італійським виробникам.

За останні роки Brembo два рази, в 2001 р. і в 2005 р., завоювала престижну нагороду "Ferrari Innovation Award" в акції "Podio Ferrari", в якій беруть участь технічні партнери Ferrari і Maserati.

У 2004 році Brembo представляє нову гальмівну систему для маунтінбайків призначену для моделей «Даунхіл» і «Фрірайд».

У січні 2005 року Brembo стала постачальником Harley Davidson з майданчиком 2006 VRSCR Streetrod. Співпраця з легендарною компанією дозволила Brembo укріпити свої позиції на американському ринку. Співпраця з Harley Davidson продовжується в 2007 році постачанням гальмівних систем для престижного майданчика Touring.

У жовтні 2005 р. Brembo й індійська компанія Kalyani Brakes Ltd, р. Пуне (Індія), контрольована компанією Bosh, уклали угоду про створення нового спільного підприємства на паритетних засадах (50% - 50%) для виробництва та продажу гальмівних систем для мотоциклів. Спільне підприємство KBX Motorbike Products Private Ltd розташовується в м. Пуне, Індія. У жовтні 2008 р. Brembo укладає з компанією Bosch Chassis Systems India Ltd. угоду з придбання 50% акцій компанії.

У лютому 2006 р. офіційно відкривається третій ливарний завод Групи в м. Доброва Горніча, Польща. У квітні 2007 р. Brembo стала постачальником Toyota Motor Corporation гальмівних систем для нової моделі автомобіля Lexus IS-F. У травні 2007 р. відкривається новий Науково-дослідний центр на території технопарку "Kilometro Rosso".

У листопаді 2007 р. в США Група придбала Відділення Гальм компанії Hayes Lemmerz International з двома заводами, розташованими відповідно в Детройті (Мічиган) і в Мексиці, які випускають гальмівні диски і барабани для американського ринку легкових і вантажних автомобілів.

На початку 2008 р. Brembo і Sabelt Spa, виробник ременів безпеки і систем для безпеки дітей, об'єдналися в спільному підприємстві для виготовлення комплектуючих та аксесуарів для автомобілів і мотоциклів. Нове підприємство здійснює свою виробничу діяльність на двох заводах Sabelt, розташованих відповідно в Монкальєрі (TO) і Жиліні (Словаччина), а також на заводах двох комерційних дочірніх компаній групи Brembo в США і Японії.

У лютому 2008 р., через спільне підприємство Brembo China, створене в 2005 р. з компанією SIMEST, група Brembo придбала у групи Nanjing Automobile Corporation 42,25% акцій NYABS, спільного підприємства, створеного двома компаніями. Таким чином Brembо стає прямим або непрямим власником 70% китайської компанії NYABS, м Нанкін. В результаті цього Nanjing Yuejin Automotive Brake system Co. Ltd. стає основним комплексом Brembo в Китаї з виробництва гальмівних систем для легких вантажних автомобілів.

У червні 2008 р. Brembo і Magneti Marelli укладають торговельну угоду, що передбачає ексклюзивне право в дистрибуції гальмівних дисків на незалежному ринку запчастин Бразилії. Реалізація продукції з торговим знаком Brembo почалась в другій половині липня.

У вересні 2008 р. Brembo і Daimler уклали угоду про придбання 50% акцій компанії BCBS, Brembo Ceramic Brake System S.p.A., раніше створене на паритетній основі спільне підприємство.

У жовтні 2008 р. Brembo і компанія Bosch Chassis Systems India Ltd. уклали угоду про придбання 50% акцій компанії KBX Motorbike Products Private Ltd, м. Пуне (Індія), спільне підприємство раніше створене на паритетній основі. У січні 2009 р. Brembo розширює область своєї діяльності в Бразилії шляхом придбання відділення з виробництва і продажу махових коліс для автомобільної промисловості бразильської компанії Sawem Industrial Ltda. У цьому ж місяці Brembo відкриває в Індії новий завод з виробництва гальмівних систем для мотоциклів і моторолерів та представляє новий торговий знак Breco, скорочення "Brembo Company", під яким будуть продаватися гальмівні системи для моторолерів, середньо- і малолітражних (до 250 куб. см ) мотоциклів у країнах BRIC (Бразилія, Росія, Індія, Китай) і в країнах південно-східної Азії (ASEAN). У травні 2009 р. Brembo і SGL Group укладають угоду про створення на паритетній основі спільного підприємства для виробництва гальмівних дисків з вуглецевої кераміки. Метою нової компанії Brembo SGL Carbon Ceramic Brakes було розроблення та виробництво гальмівних систем з вуглецевої кераміки для легкових і вантажних автомобілів, а також реалізація їх виключно на ринках першого оснащення.

У жовтні 2009 р. Brembo і Hitachi Chemical укладають технічну угоду з виробництва інноваційних фрикційних матеріалів для автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками. У грудні 2009 р. Brembo S.p.A. і Donghua Automotive Industral Co., компанія групи Saic – основний китайський виробник легкових і вантажних автомобілів – уклали попередню угоду про придбання ливарного устаткування і установки з метою створення нового інтегрованого виробничого комплексу Brembo в Нанкіні, що включає в себе ливарний завод і завод з виробництва гальмівних супортів і дисків для легкових і вантажних автомобілів.

У січні 2010 р. компанії Brembo Nanjing Foundry Co. Ltd. і Donghua Automotive Industral Co. Ltd, групи Saic уклали остаточну угоду з придбання ливарного устаткування і установки. Ця операція дозволяє Групі Brembo укріпити свої позиції на китайському ринку, завдяки створенню інтегрованого промислового комплексу в Нанкіні, який включає себе ливарний завод і завод з виробництва гальмівних супортів і дисків для легкових і вантажних автомобілів. Це також дозволяє пропонувати на китайському ринку гальмівні системи, що відповідають стандарту якості, стилю і комфорту Brembo.

У березні 2010 р. Brembo S.p.A представляє в Індії новий бренд Bybre, під яким будуть продаватися гальмівні системи для велосипедів, середньо- і малолітражних (до 600 куб. см) мотоциклів. Виробництво гальмівних систем бренду Bybre буде здійснюватися на заводі в м. Пуне, відкритому в 2009 році. На відкритті Brembo було представлео перший продукт, випущений під брендом Bybre: гальмівний супорт P4.28, спеціально спроектований і розроблений для компанії Bajaj Motorcicles.

 

ГАЛЬМІВНІ ДИСКОВІ КОЛОДКИ BREMBO У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP