LKQ ELIT

Universal Components - оптика

 

  • Найменування: Universal Components Ltd
  • Країна: Італія
  • Створення: 1908 р.
  • Веб-сайт: http://www.ucukltd.com/

Основні дані:

Компанія KELLETT була заснована в 1908 році і починала з ремонту та виробництва листових ресор.

Після вивчення ситуації на ринку неоригінальних запчастин для вантажних автомобілів, компанія зосередилася на поширенні запчастин для цього сектора. Керівники і персонал дозволили компанії перейти від виробництва до оптових продажів. У 1995 році фірма була продана групі компаній Spalding, що дозволило вийти на нові сектори ринку, такі як сільське господарство і ринок інструментів. У 1999 р. Kellet бувла продана Lex Group of Companies і отримала нову назву Multipart Kellet, а незабаром Multipart Universal. В кінці вересня 2004 р. Гері Хадлей викупив Multipart Universal. Компанія отримує нову назву Universal Components UK Ltd і стає незалежною організацією.

Universal Components – великий англійський постачальник запасних частин для вантажівок і причепів європейського виробництва. Після освоєння ринку неоригінальних запасних частин, компанія займається продажем запасних деталей, займаючи тверду позицію в цьому швидко зростаючому спектрі ринку. Завдяки ефективному управлінню та відданим співробітникам компанія перетворюється з виробника в оптово-дистриб'юторську компанію.

На сьогоднішній день Universal Components є активною компанією, що стрімко розвиває експортну діяльність, поставляючи запасні частини в більш ніж 30 країн в Європі, Африці, Близькому Сході та Азії. Керуючись філософією компанії – немає нікого важливішого, ніж покупець – всі зусилля співробітників спрямовані на якісне задоволення і навіть передбачення потреб покупців.

Universal Components пропонує широкий асортимент запасних частин для багатьох вузлових агрегатів вантажних автомобілів і причепів.