LKQ ELIT

FEBEST – ШРУСи, пильовики ШРУСів, пильовики рульових рейок, пильовики амортизаторів

 

Компанія FEBEST заснована в 1999 році в місті Франкфурт на Майні двома талановитими інженерами Mark Bartfeld, Otto Schrumer. Раніше ці фахівці працювали в авіаційній промисловості Німеччини, займаючись розробкою новітніх технологій в області полімерів.

Компанія FEBEST визначила для себе маркетинговий шлях розвитку – виробництво автомобільних запчастин на японські і корейські автомобілі. Девізом компанії є: «Німецька практичність, для японських автомобілів». Це означає – кожному вузлу автомобіля свій ремкомплект!

Вся продукція FEBEST сертифікована за міжнародним стандартом DIN ISO 9001. Формула гуми тільки на основі натурального каучука із застосуванням присадок, що дозволяють експлуатувати вироби при екстремально низьких температурах. Гідравлічні сайлентблоки і подушки заправляються синтетичними оливами з присадками, що дозволяють експлуатувати продукцію до -45 ° С. Ведеться постійна оптимізація процесу виробництва і контроль всього технологічного процесу. Особливу увагу компанія приділяє точності допусків. Розроблено і випущено систему підбору сайлентблоків за розмірами.

 

Бренди: