LKQ ELIT

Sidem – детали рулевого управления

Найменування: SIDEM
Країна: Бельгія
Створення, резиденція: 1933 р., Gullegem, Бельгія
Веб-сайт: www.sidem.be
Сертифікати: ISO 9001: 2008; TS16949: 2009 OHSAS18001: 2008

Додаткова інформація

Бельгійська фірма SIDEM має більш ніж 70-річну історію. Компанія пройшла шлях від невеликої фабрики до провідного виробника елементів підвіски і рульового управління автомобілів з широким асортиментом продукції. Компанія заснована в 1933 р., у 1983 р. компанію придбав Walter Verfaillie.

Компанія займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією широкого і глибокого асортименту компонентів підвіски і рульового управління для легкових автомобілів і комерційного транспорту.

Сьогодні високоякісною продукцією SIDEM користуються не тільки сервісні станції і приватні власники, а й провідні світові автовиробники, які використовують комплектуючі, що поставляються SIDEM, на своїх основних конвеєрах.

До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO. При виготовленні своїх деталей SIDEM використовує тільки високоякісні матеріали від ретельно відібраних постачальників. Всі матеріали суворого тестуються, а механізми проходять регулярні перевірки на відповідність.

Девіз компанії «Ми піклуємося про Вашу безпеку!» підтверджується високими європейськими показниками: рівнем використовуваних технологій і якістю готової продукції. Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM, відрізняються своїм жорстким контролем якості сировини і виробництва, а також якості продукції «на виході».

Завдяки відмінному співвідношенню «ціна-якість», широкому асортименту і багаторічному досвіду виробника в своїй області, товари марки SIDEM відмінно зарекомендували себе і мають стійкий попит.

Відмінною особливістю продукції, крім високих стандартів якості і надійності, є те, що SIDEM поставляє високоякісну продукцію практично для будь-яких автомобілів, включаючи найсучасніші моделі, причому робить це дуже оперативно. SIDEM пропонує повний діапазон компонентів підвіски і рульового управління. Асортимент – понад 5000 найменувань, один з найбільших в Європі. SIDEM має дистриб'юторів в більш ніж 80 країнах по всьому світу.

Структура

Штаб-квартира і дистриб'юторський центр – Gullegem, Бельгія.

Основні характеристики: Загальна площа: 27.000 кв. м., площа приміщень: 12.000 кв. м.

Завод в Lorinci, Угорщина.

Загальна площа 20.000 кв. м., площа приміщень 5.500 кв. м. Заснований в 1992 р. Персонал – 100 осіб. Високий ступінь автоматизації. Виробляє кульові опори і рульові наконечники.

Завод в Suceava, Румунія

Загальна площа 19.000 кв. м., площа приміщень 12.000 кв. м. Заснований в 2001 р. Персонал – 220 осіб. Виробляє кульові опори, тяги стабілізатора, кермові наконечники, кермові тяги, важелі, сайлентблоки.

Якість

У власній випробувальній лабораторії SIDEM контролює якість всієї продукції

Якість продукції SIDEM підтверджено сертифікатами якості

Якість продукції SIDEM підтверджено сертифікатами якості. Sidem nv, Бельгія: ISO 9001: 2008

Sidem kft, Угорщина: ISO 9001: 2008

Sidem srl, Румунія: TS16949: 2009 OHSAS18001: 2008:

Каталоги

SIDEM є сертифікованим постачальником TECDOC. Паперовий та WEB каталог базуються тільки на інформації OE.

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • Рульова тяга, наконечники рульових тяг, пильовики рульових рейок
  • Кульові опори, сайлентблоки важелів, важелі
  • Тяги стабілізатора, втулки стабілізатора

Бренди: