LKQ ELIT

SKF – підшипники маточини

Веб-сайт: http://www.skf.com

AB SKF – шведська інтернаціональна машинобудівна компанія, найбільший у світі виробник підшипників, ущільнень, систем змащення і мехатроніки. Штаб-квартира компанії розташована в Гетеборзі.

Компанія заснована в 1907 році шведським інженером і винахідником Свеном Вінгквістом. Компанія починала з 15 чоловік, а до 1910 року налічувала вже 325 співробітників і володіла дочірньою компанією у Великобританії.

У 1926 р. почала виробництво експериментальних автомобілів дочірня компанія SKF – Volvo, створена топ-менеджерами SKF (повністю незалежна з 1935 року).

Діяльність SKF концентрується на виробництві підшипників кочення, вузлів обертання, ущільнень і створення інженерних рішень в цій області. Компанії належить більш ніж 140 виробничих підприємств у 32 країнах.

Загальна чисельність персоналу компанії на даний час – понад 50 тис. осіб.

На сьогоднішній день компанія налічує більш ніж 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу – Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та ін. Загальний штат службовців, задіяних на підприємствах, перевищує 40 000 співробітників.

Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Вага найменшого виробу становить 1 грам, а найбільшого – 55 тонн. При цьому асортимент продукції охоплює близько 95% всіх існуючих у світі типів і розмірів підшипників. SKF є провідним виробником підшипників для автомобілебудування. І саме тому більшість провідних світових виробників автомобілів вибрали SKF в якості партнера.

Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників.

Для ринку легкових автомобілів SKF випускає: підшипники маточини, водяні помпи, набори для заміни зубчастих та поліклинових ременів і натяжних роликів, набори вижимних підшипників зчеплення, підшипників підвіски та інші вироби.

Для ринку вантажних автомобілів і автобусів: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників кпп / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.

SKF постачає свою продукцію на конвеєри таких відомих виробників: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes- Benz, Mitsubishi, MWM, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

Якість продукції SKF підтверджено сертифікатами ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 9000, QS 9000.

SKF займається розвитком нових технологій для зниження негативного впливу нашої діяльності і діяльності наших клієнтів на навколишнє середовище. Продукція, послуги та рішення, розроблені в рамках програми SKF BeyondZero, є наочним прикладом діяльності SKF в даній області.

Бренди: