LKQ ELIT

Thule – автобагажники

Найменування: Thule
Країна: Швеція
Створення, резиденція: 1942 р., Мальме, Швеція
Веб-сайт: www.thule.com
Сертифікати: ISO 9001, QS 9000, TUV 75302, ISO 11154, Atest 8 SD / I, MDS CR

Додаткова інформація:

Історія шведської фірми Thule почалася в 1942 р., коли засновник фірми Ерік Тулін почав робити різні речі з дерева і металу. Своє перше автоприладдя – щитки для фар, незамінні на кам'янистих дорогах Швеції, Thule представила в 1955 році, а з 1962 року розпочато випуск автомобільних багажників для перевезення лиж. А ще через 15 років був зроблений наступний крок, що назавжди визначив напрямок розвитку компанії – в 1977 році було розроблено перший вантажний бокс Thule.

Популярність продукції росла нарівні з ростом популярності активного відпочинку.

На рубежі 90-х років ХХ століття Thule перетворюється в транснаціональну корпорацію, що має виробництва в Швеції, Великобританії, Німеччині, Данії та США. Сфера діяльності компанії вже не обмежується багажниками, а включає в себе рейлінги і автомобільні причепи.

У 2004 р. в концерн увійшла італійська компанія, яка виробляє ланцюги протиковзання Кounig S.p.A., а в 2005 – фірма Swedish Star Industrier, що випускає причепи для перевезення коней преміум-класу. Omnistor Accessories, що випускає аксесуари для фургонів, автобудинків або мінівенів, входить в Thule Group з жовтня 2005 року. Зараз Omnistor Accessories стала частиною Thule Group, але бренд Omnistor збережений.

Зараз Thule – провідний світовий виробник автомобільних багажників, рейлінгів і ланцюгів протиковзання.

Значні інвестиції в розвиток передових технологій, дозволяють щорічно впроваджувати до 150 нових рішень, які стосуються забезпечення безпеки і зручності транспортування вантажів. У співпраці з лідерами світового автомобілебудування розробляється перспективна стратегія побудови зв'язку автомобіль – багажник, що дозволяє максимально полегшити навантаження і перевезення будь-якого інвентарю для активного відпочинку.

Підсумком більш ніж 60-ти річного розвитку стало те, що в усьому світі марка Thule асоціюється з активним способом життя, безпекою і високою якістю.

Бренди: