LKQ ELIT

Valeo – склоочисники

 

Додаткова інформація:

Історія цього відомого виробника автомобільних комплектуючих почалася ще в 1923 році. Було це недалеко від Парижа, в містечку Saint-Ouen (Сент-Уан), де Ежен Бюссон (Eugene Buisson) заснував фабрику з виробництва гальмівних колодок за ліцензією англійської компанії Ferodo (ця ліцензія була придбана ним ще в 1910 р.). Тоді компанія ще носила ім'я Société Anonyme Française du Ferodo. Назва Valeo з'явиться значно пізніше, в 1980 році.

За перші кілька десятиліть компанія придбала чимало інших виробників, в тому числі і зарубіжних, розширюючи таким чином асортимент продукції, що випускається. Були захоплені Sofica і Usines Chausson, які займалися системами охолодження; SEV-Marchal, Cibie-Paris-Rhone, Duceller, ITT Industries і Labinal, чия діяльність оберталася навколо автомобільної електроніки; Neiman і Paul Joumee, що займалися системами безпеки і оптикою. У міру розвитку, з розширенням ринків збуту, було потрібно більше благозвучне ім'я. Тоді й було обрано назву Valeo. Слово «valeo» перекладається з латині приблизно як «я здоровий», «я в порядку».

На сьогоднішній день Valeo є одним з найбільших виробників автозапчастин. Асортимент продукції, що випускається обчислюється десятками тисяч різних найменувань. Продукцією компанії користуються багато великих автовиробників, такі як американські Ford, Chrysler і General Motors; німецькі BMW, Volkswagen, MAN і Porsche; італійські Iveco і Fiat; японські Nissan, Honda, Suzuki, Subaru, Toyota; французькі Citroen і Renault та інші. Продукція Valeo продається по всьому світу.

Компанія, штаб-квартира якої тепер розташовується в Парижі, володіє більш ніж сотнею виробничих потужностей, що знаходяться в десятках країн по всьому світу. Завдяки більш ніж півсотні дослідних центрів, Valeo постійно пропонує своїм клієнтам все нові і нові рішення.

Бренди: