LKQ ELIT

TORIN – обладнання

 

Компанія TORIN випускає ручні інструменти і гаражне обладнання. Виробництво інструментів TORIN знаходиться у Тайвані. TORIN – шанхайський підрозділ корпорації Jiangsu Tongrun M & E Group, заснований у 1954 році. Продукція компанії TORIN завжди користується дуже високим попитом в Європі, в Азії та Північній Америці, що доводить високу якість і довговічність продукції.

Продукція марки TORIN відповідає всім світовим стандартам ручного обладнання. Досвідчений персонал компанії TORIN завжди проконсультує всіх бажаючих з питань застосування їх продукції і відповість на всі технічні питання. Найвищий рівень обслуговування замовників і останні інновації – основні шляхи, по яких рухається протягом багатьох років команда TORIN.

Високі вимоги, які пред'являє компанія до своєї продукції, сприяють випуску все більш якісних і дешевих інструментів, параметрами яких можуть похвалитися далеко не всі виробники ручних інструментів. Весь ряд інструментів TORIN сертифікований відповідно до стандартів ISO9001-2000, 16949, GS, ANSI / ASME.

В кінцевому рахунку, інструменти TORIN – відмінний вибір для професіонала своєї справи.

У нашому асортименті ви знайдете установки для відбору оливи, стенди для вивішування ДВЗ, крани для вивішування ДВЗ і підставки під автомобіль.

 

Бренди: