LKQ ELIT

SKF

SKF

Виробник: SKF Group

Країна походження: Швеція

Веб-сайт: www.skf.com

SKF заснована в 1907 році і є одним з найбільших світових виробників підшипників кочення. У 1916 році компанія побудувала 1-й підшипниковий завод в Москві.

SKF включає в себе п'ять відділень: індустріальне, автомобільне, електротехнічне, металургійне, авіаційне і сервісне. Це 76 підприємств в 22 країнах, 38600 співробітників, понад 15000 дистриб'юторів у всьому світі.

У SKF діє система управління Six Sigma, що забезпечує комплексне управління якістю. SKF отримала численні нагороди за якість та інновації від провідних промислових компаній, є провідним постачальником підшипників і підшипникових вузлів для автомобільної промисловості.

Також SKF – піонер у новаторських рішеннях в області проектування підшипників.

Асортимент продукції – це підшипники кочення всіх типів; підшипникові вузли, опори підшипників; підшипники ковзання, антифрикційні матеріали, спеціальні мастила; ролики і натягувачі приводних ременів.

Підшипники SKF мають малу масу і габарити при високій несучій здатності, допускають тривалу роботу при високих швидкостях обертання, відрізняються стабільністю характеристик у широкому діапазоні швидкостей. Застосування підшипників SKF дозволяє підвищити комфорт завдяки зниженню шуму при обертанні і зменшити витрату палива за рахунок зниження тертя кочення. Для зручності споживачів SKF постачає підшипникові вузли зібраними.

Підшипники SKF поставляються на конвеєри Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, MWM, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, SAAB, Scania, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

SKF – це дійсно оригінальна якість продукції, в якій компанія не дає засумніватися вже майже 100 років.

Асортимент за товарними групами:

  • Підшипники кочення всіх типів;
  • Підшипникові вузли, опори підшипників;
  • Підшипники ковзання, антифрикційні матеріали, спеціальні мастила;
  • Ролики і натягувачі приводних ременів.