LKQ ELIT

Roadhouse

Roadhouse
Виробник: Eurofren
Країна: Іспанія
Створення, центральний офіс:
1975 р., Іспанія
Веб-сайт:
Сертифікати:
ISO 9001, ECE R-90
Довідка:
Виробник спеціалізується виключно на ринку змінних деталей

Основні дані:

  • Передові технології в поєднанні із сучасним виробництвом гарантує якість на вторинному ринку, залишаючи інших виробників поза конкуренцією. Масштаб виробництва охоплює приблизно 130 млн шт продукції на 12 підприємствах по всьому світу, що дозволяє з легкістю посісти передові позиції в нашій галузі.
  • На складах зберігається один із найбільших асортиментів продукції, що легко розповсюджується по всьому світу.
  • Особисті якості: 100% Aftermarket – наша ціль. Коли для деяких є багато перешкод, для Road House це лише перевага. У нас намає труднощів, бо наші технології, виробництво і логістика працюють задля наших клієнтів.

Додаткова інформація:

Маючи за пчечима майже 40-літній досвід, сьогодні Road House один з найбільших виробників гальмівних деталей для автопрому. Наш розвиток – це постійне удосконалення і технологічний розвиток, який вивів нашу компанію на позицію одного із найбільших виробників гальмівних колодок на європейському вторинному ринку.

Філософія нашої діяльності: постійне дослідження, розробка і тестування нових продуктів, намагаючись задовольнити попит ринку, вимоги до продуктивності, комфорту, безпеки та сервісу.

Альтернативні з’єднання постійно підлягають детальному аналізу та оцінці. Їх перевіряють на наявність модифікованих смол та еластомерів в таких інгридієнтах як арамідні волокна або синтетичний графіт. Удосконалення альтернативних з’єднань – це одне із головних цілей Road House в підрозділі, що займається тертям.

Стратегія нашої компанії: віднайти нові альтернативні з’єднання за мінімальних витрат з використанням найкращих передових технологій.

Технічний відділ складається із чотирьох незалежних один від одного напрямків. Цей відділ відмінно справляється з постійно зростаючим попитом, а також слідкує щоб продукція відповідала високим вимогами якості ОЕ/OES клієнтів.

Продукти Roadhouse які пропонує компанія «ЕЛІТ-Україна»:

  • Гальмівні колодки
  • Гальмівні диски