LKQ ELIT

ZF

ZF

Три марки Lemförder, BOGE і SACHS, об'єднані в концерн ZF Trading, гарантують високий ступінь професіоналізму, обслуговування та якості всього асортименту продукції. ZF Trading розробляє і виготовляє високоякісні автомобільні компоненти та системи, при цьому забезпечується однаково високий рівень якості як для поставок в серійне виробництво, так і на ринок запасних частин.

ZF Trading має по всьому світу свої філії і мережу незалежних дистриб'юторів. При цьому важливу роль відіграють центри логістики у Швайнфурті і Бремені. Швидка доставка товару і наближеність до клієнтів по всьому світу – це головні вимоги всіх ринків запасних частин.

Із загальним оборотом понад 10 млрд. євро і з майже 55 тис. працівниками на 119 підприємствах в 24 країнах, концерн ZF займає 3 місце в Німеччині і 15 місце в світі серед виробників автомобільних компонентів.

ZF Trading – це один з провідних постачальників оригінальних запчастин для легкових і вантажних автомобілів, який гарантує високу якість деталей рульового управління і шасі, деталей підвіски, деталей трансмісії і системи гальм, а також деталей двигуна.

ZF Trading є постачальником на конвеєри таких гігантів, як DaimblerChrysler, BMW, Porsche, Ford, GM, група Fiat, група Volkswagen, група PSA, Mitsubishi, Toyota, та ін. І це тільки в секторі легкових автомобілів, а в світі великовантажних – це MAN, Volvo, Mercedes, IVECO, DAF та багато інших.