LKQ ELIT

Sidem

Sidem
Найменування: SIDEM
Країна походження: Бельгія
Створення, резиденція: 1933р., Гуллегем, Бельгія
Сертифікати якості: ISO 9001:2008; TS16949:2009, OHSAS18001:2008
Веб-сайт: www.sidem.be

Бельгійська фірма SIDEM має більш ніж 70-річну історію. Компанія пройшла шлях від невеликої фабрики до провідного виробника елементів підвіски і рульового управління автомобілів з широким асортиментом продукції. Компанія заснована в 1933 році. У 1983 р. компанію придбав пан Walter Verfaillie.

Компанія займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією широкого і глибокого асортименту компонентів підвіски і рульового управління для легкових автомобілів і комерційного транспорту.

Сьогодні високоякісною продукцією SIDEM користуються не тільки сервісні станції або приватні власники, а й провідні світові автовиробники, які використовують комплектуючі, що поставляються SIDEM, на своїх основних конвеєрах.

До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO. При виготовленні своїх деталей SIDEM використовує тільки високоякісні матеріали від ретельно відібраних постачальників. Всі матеріали строго тестуються, а механізми проходять регулярні перевірки на відповідність.

Девіз компанії, "Ми піклуємося про Вашу безпеку!", підтверджується високими європейськими показниками: рівнем використовуваних технологій і якістю готової продукції. Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM, відрізняються своїм жорстким контролем якості сировини і виробництва, а також якості продукції «на виході».

Завдяки відмінному співвідношенню «ціна-якість», широкому асортименту і багаторічному досвіду виробника в своїй області, товари марки SIDEM відмінно зарекомендували себе і мають стійкий попит.

Відмінною особливістю продукції, крім високих стандартів якості і надійності, є те, що SIDEM поставляє високоякісну продукцію практично для будь-яких автомобілів, включаючи найсучасніші моделі, причому робить це дуже оперативно. SIDEM пропонує повний діапазон компонентів підвіски і рульового управління. Асортимент має понад 5000 найменувань, є одним з найбільших в Європі. SIDEM має дистриб'юторів в більш ніж 80 країнах по всьому світу.