LKQ ELIT

FAG

FAG

Історія компанії FAG почалася в 1883 році, коли у Швайнфурті (Німеччина) 34-ти річний інженер Фредерік Фішер розробив машину для шліфування куль. Ця машина дозволяла проводити обробку до абсолютно круглої форми великої кількості кульок із загартованої сталі. Завдяки цьому винаходу кулькові підшипники почали активно застосовуватися по всьому світу.

Зростаючий ринок кульок поклало початок відкриттю нового підприємства. А в 1986 році був побудований новий завод, який став першим у FAG. У вересні 2001 року, INA Holding Schaeffler KG оголосила про намір придбати більшість акцій компанії FAG, в 2003 році процес покупки акцій був завершений і FAG стала частиною INA.

В даний час FAG є одним зі світових лідерів у виробництві кулькових і роликових підшипників для автомобільної, аерокосмічної, важкої промисловості, верстатобудування і найрізноманітніших галузей машинобудування. На підприємстві працюють понад 18 000 чоловік на заводах, розташованих в 25 містах по всьому світу.

Сьогодні компанія має свої виробництва в Кореї, Великобританії, Чехії, більшості країн північної Європи, США, Бразилії та Китаї.
Крім цього, офіційним представником марки є компанія HK Autoteile. Завдяки досконалим технологіям, впровадженню інноваційних конструкторських розробок і високій якості продукція під маркою FAG користується перевагами таких світових автовиробників як VW, Honda, Mercedes, Volvo, Kia, Nissan и т.д.

Сайт виробника: www.fag.com

 

ЗАПЧАСТИНИ FAG У РОЗДРІБ - каталог Eshop ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44