LKQ ELIT

SWF

SWF

Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach (торгова марка SWF) – це лідерний німецький бренд склоочисників, який увійшов до складу Valeo Group у 1998 році. SWF займає сильні позиції на ринку оригінального устаткування для легкових та вантажних автомобілів, також SWF пропонує свої технології на ринку запасних частин.

Завод з виробництва склоочисників SWF розташовується в місті Бітігхайм в Німеччині. Це сучасний завод, який займає площу 33 000 кв. км, має 23 лінії з виробництва склоочисників (70 000 шт. в день), моторів приводу (22 000 шт. в день) і повідків (58 000 шт. в день). Компанія проектує і виготовляє системи склоочисників і поставляє їх на складальні конвеєри провідних автовиробників – VAG, BMW, GM, Peugeot Citroen, Renault Nissan, Volvo.

SWF представляє на ринку технологію DUOTEC + – це використання переваг синтетичної і натуральної гуми в одному елементі.

Оригінальне рішення інженерів – унікальний індикатор зносу гумового елемента (патент Valeo), що дозволяє проінформувати водія про те, що гумовий елемент «отримав» значну порцію ультрафіолету, що призвело до його пошкодження.

У комплекті зі склоочисниками SWF пропонується набір адаптерів для зручного і швидкого встановлення. Адаптери надійно фіксують склоочисник в повідку, при цьому, не втрачаючи рухливості в місці з'єднання. При виробництві адаптерів використовуються високоякісні матеріали для забезпечення їхньої надійності та довговічності.

Революцією на ринку склоочисників стала технологія «плоских» безкаркасних склоочисників – SWF Visioflex.

Головною перевагою склоочисників SWF Visioflex є покращена якість очищення за рахунок більш рівномірного розподілу притиску по всій довжині стрічки. Необхідну ступінь кривизни плоского склоочисника створюють дві пружні пластини. Гумова стрічка виготовлена за технологією DUOTEC +. На каркасі кріплення повідця є традиційний на щітках SWF і Valeo індикатор зносу. Також незаперечними пріоритетами SWF Visioflex є поліпшені аеродинамічні і акустичні показники, відмінна робота навіть при низьких температурах.

Асортимент склоочисників SWF представлений двома гамами: стандартні каркасні щітки і плоскі безкаркасні SWF Visioflex – унікальна ультрасучасна технологія.