LKQ ELIT

Textar – гальмівні колодки і датчики зносу

Найменування: TMD Friction
Країна: Німеччина
Створення, резиденція: 1913 р., Леверкузен, Німеччина
Веб-сайт: www.textar.com
Сертифікати: ISO 9002, ISO TS 16949, ECE R-90
Довідка: Гальмівні колодки, накладки і диски

Textar – провідний виробник гальмівних колодок: від мінікарів до суперкарів

Textar є провідним постачальником гальмівних колодок для всіх провідних автовиробників. Сьогодні колодки Textar встановлюються в більшості нових автомобілів, вироблених в Європі. В основному це автомобілі середнього і вищого класів, включаючи найбільш потужні і дорогі автомобілі. І компанія TMD Friction є одним з небагатьох виробників, який здатний реалізувати в своєму продукті несумісні по своїй суті вимоги: відмінне гальмування, довговічність і комфорт.

Хто ж сьогодні покладається на якість колодок Textar?

Alfa Romeo - Aston Martin - Audi - Bentley - BMW - Bugatti - Cadillac - Chevrolet - Citroen - Dacia - Daewoo - Ferrari - Fiat - Ford - Honda - Hyundai - Jaguar - Kia - Lamborghini - Lancia - Land Rover - Lexus - Lincoln - Lotus - Maserati - Maybach - Mazda - Mercedes-Benz - Mitsubishi - Nissan - Opel / Vauxhall - Peugeot - Porsche - Proton - Renault - Rolls-Royce - Rover - Saab - Seat - Skoda - Smart - SsangYong - Suzuki - Toyota - Volkswagen - Volvo

Цього досить чи потрібні конкретні приклади?

Якщо так, то колодки Textar встановлені на найпотужнішому серійному автомобілі на планеті – Bugatti Veyron, який має 1000 «конячок» під капотом і розганяється до швидкості в 400 км / год, а також Aston Martin DB9, Audi R8, BMW M6, BMW M5, BMW M3, BMW X5M and x6m, Dodge Viper, Ferrari California, Lamborghini Gallardo, Mercedes McLaren SLR, Mercedes SLS, Porsche 911, Porsche 997 GT3 та ін.

Цікава інформація про Textar

Гальмівні колодки Textar виробляються за більш ніж 160 рецептами, деякі з яких включають в себе близько 20 різних компонентів. Вони спеціально розробляються відповідно до вимог конкретних автомобілів, особливостей їх гальмівних систем, потужності двигуна, керованості.

Textar тестує свою продукцію за більш суворими стандартами, ніж застосовуються в Євросоюзі. Всі колодки Textar перевищують вимоги загального для всіх виробників стандарту ECE R90. Це фундаментальна відмінність від інших виробників.

Купуючи будь-яку упаковку Textar, ви отримуєте продукт, який тестувався на 300 000 кілометрів доріг і пройшов 1000 годин випробувань на спеціальному обладнанні. Все це в суворій відповідності з реальними дорожніми умовами. У розробці гальмівних колодок Textar не визнає компромісів.

Тільки купуючи продукцію Textar ви можете бути впевнені у 100% якості гальмування і керованості свого автомобіля – так, ніби він тільки що зійшов з конвеєра виробника.

Тормозные колодки TEXTAR

Бренди: